Sākums

Musu laikmeta tiek plaši izplatitas automatiskas, viegli vadamas sistemas, kuras domatas drošibai, komfortablam darbam un atputai. Vis biežak un biežak priekš majas apsardzes nepieciešams iekartot signalizaciju un videonoverošanu. Viņu skaita ietilpst ugunsdrošibas signalizacijas sistema, apsardzes signalizacijas sistema, paziņošanas sistemas, datorizetas videonoverošanas un pieejas ierobežošanas sistemas, domofoni. Lai nodrošinatu kvalitativu objekta aizsardzibu vajadziga professionala pieeja ne tikai pie sistemas izveles un montažas, bet ari pie tas apkalpošanas un savlaiciga remonta. Kompanijas DDF uzdevums ir veikt šadu sistemu proektešanu, montažu, paturet tas darbspeiga stavokli un, pec vajadzibas, viņas paplašinat.

 

SIA DDF nodrošina pilnu pakalpojumu komplektu drošības un komforta jomā: speciālistu izbraukšanu uz objektu, tehniskā uzdevuma sagatavošanu, pamatojoties uz klientu prasībām, sistēmas projekta izstrāde jebkuram objektam, budžeta plānošanu, iekārtu uzstādīšanu, ieskaitot kameras un integrētas video novērošanas sistēmas, domofonus un ugunsdrošības signalizācijas sistēmas, un to nodošanu ekspluatācijā. Mēs strādājam ar tādiem objektiem, ka, piemēram, biroja telpas, izklaides centri, biroju ēkās un noliktavās, tirdzniecības, rūpniecības un dzīvojamo telpās (mājas, vasaras mājas un dzīvokļi).
 
 
Individuāla pieeja katram pasūtījumam ļauj mums atrisināt jebkuru, pat ļoti neparastu problēmu, lai izstrādātu un uzstādīt drošības sistēmas, signalizācijas, videonovērošanas datorizētas sistēmas un nodrošināt mūsu klientiem labāku risinājumu. Bez pamata sistēmām, kuras noradītas mūsu mājas lapā, jūs varat pasūtīt jebkāda veida vienreizējos vai remonta darbus zemsprieguma tīklu jomā. Mēs varam arī paplašināt, papildināt, koriģēt iepriekš uzstādīto sistēmu uz jūsu objekta. Ceļa, lai nodrošinātu jūsu personīgo drošību mums nekas nav neiespējams. Jūs vienmēr varat paļauties uz mūsu profesionāļiem, kas izstrādās kompetentu, visam jūsu prasībām atbilstošu risinājumu vai paplašinās jūsu sistēmu, cik tas ir nepieciešams.

 

Mes sadarbojamies ar sekojošam apsardzes firmam:
- Securitas (AveLat sargs);
- G4S (Falck);
- EVOR;
- EVOR M;
- EVOR S;
- KOBLENZ DROŠIBA;
- VIKING

Sadarbiba ar apsardzes firmam atļauj pasargat klientu no lieka laika un speku pateriņa, lai pieslegtu objektu pie apsardzes, vai pie apsardzes firmas nomaiņas.

 

SIA DDF — tas ir atrums, kvalitate un pieejamas cenas.